Ми щиро дякуємо всім нашим партнерам за довіру та підтримку:

Ульріке та Бернд Вольфганг Блаум

Анна та Олександр Варваренко

Олександр та Семен Верник

Кордула та Клаус Мюллер

Даніелла та Йорг Німейер

Костянтин та Анжела Оленіч

Хайнер Йоханнінг

ГЕНЕРАЛЬНИЙ ПАРТНЕР

Банк Восток — український комерційний банк. Один з найбільших приватних банків України.
Голова Правління — Мороховський Вадим Вікторович.

https://bankvostok.com.ua/

ЗА ПІДТРИМКИ

Департамент культури і туризму Одеської міської ради. Директор департаменту Маркова Тетяна Юріївна.

www.omr.gov.ua

ПАРТНЕРИ

Одеська національна музична академія імені А. В. Нежданової. Ректор академії Олійник Олександр Леонідович.

www.odma.edu.ua

Національний одеський філармонійний оркестр. Художній керівник і головний диригент, Народний артист України Хобарт Ерл.

www.odessaphil.org

WALL STREET HOTEL розташований в самому центрі Одеси. Готель входить в трійку кращих готелів міста. Ми прагнемо надати нашим клієнтам найкращі умови: 26 нових готельних номерів, ідеальне центральне розташування, що забезпечує легкий доступ до всіх визначних пам'яток, ресторанам і розваг, високий рівень обслуговування і всі необхідні зручності та послуги.

https://ws-hotel.com/

Унікальний колектив, що об`єднує найталановитіших юних музикантів України віком вад 12 до 23 років з більше ніж 13 міст та сіл країни. Оркестр був створений 2016-го року за ініціативи інтернаціонально відомої української диригентки Оксани Линів та за підтримки німецьких інституцій BeethovenFest Bonn, Deutsche Welle та Musikrat.

www.ysou.com.ua

Українські скрипкові майстри Кремонської школи. На їх інструментах грають музиканти у всьому світі, а прізвище Пуцентела відома нарівні з сучасними італійськими майстрами.

www.putsentelas.com

Асоціація Legato Bern-Odesa була заснована в 2003 році для взаємного культурного обміну між Берном (Швейцарія) та Одесою. Організація також має отдел, що базується в Бонні (Німеччина).

www.legato.help

Компанія Pirastro була створена в 1798 році. Є одним з провідних виробників струн та аксесуарів для струнних інструментів у всьому світі.

www.pirastro.com

Всесвітньо відоме видавництво класичної музики, що базується в Касселі (Німеччина), а також має офіси в Базелі, Лондоні, Нью-Йорку та Празі. Фірма була заснована Карлом Веттерле в Аугсбурзі в 1923 році.

www.baerenreiter.cz

Українська музично-інформаційна FM-радіостанція.

https://m.facebook.com/prosto.fm/

VERE MUSIC FUND заснований за ініціативою Тетяни Веревської у 2017 році. Фонд підтримує молодих талановитих музикантів індивідуальними грантами для участі в міжнародних конкурсах і майстер-класах, а також надає підтримку музичним конкурсам, які проводяться в Україні.

www.vere.fund