Коли за вікном падає лапатий сніг, важко будувати плани на наступне літо. Однак, юним скрипалям і скрипалькам вже зараз варто почати готуватися «до пляжного сезону», адже впродовж 14-17 червня 2018 року у сонячній Одесі відбудеться Одеський міжнародний конкурс скрипалів.

Позмагатися у майстерності зможуть таланти з усього світу у двох вікових категоріях: молодшій – до 16 років та старшій – виконавці від 17-ти до 23-ох років. Серед членів журі – найвідоміші скрипалі молодого покоління: Андрій Бєлов, Станіслав Пронін, Олексій Семененко, Богдана Півненко, Андрій Мурза. Конкурс відбуватиметься у Спеціальній музичній школі ім. П.С.Столярського, яка має багатолітню історію виховання юних талантів, а її випускники грають на кращих концертних майданчиках світу.

Про участь у конкурсі молодим музикантам варто подумати вже зараз, адже прийом заявок триватиме до 31 березня, а у першому турі конкурсу журі оцінюватиме надісланий відеозапис виконання конкурсанта. Тому на святах не забудьте повправлятися у грі етюдів, каприсів та Сонат В.А.Моцарта! Детальну інформацію про регламент конкурсу можна завантажити тут.

На другий тур конкурсу до Одеси поїдуть лише 12 учасників з кожної вікової категорії, яких обере журі у першому турі прослуховування, тобто за відеозаписом. Серед призів конкурсу – грошові винагороди, а також спеціальні призи від німецького нотного видавництва «Bärenreiter», виробника струн і аксесуарів «Pirastro» та безкоштовний студійний аудіо запис творів від інформаційного ресурсу «Moderato».

Ще кілька приємних подарунків: лауреати конкурсу матимуть змогу виступити з концертом в Одеській філармонії, а кращий представник Одещини отримає приз від швейцарської асоціації «Legato». В межах конкурсу також відбудуться майстер-класи членів журі з учасниками ІІ-ого туру.

Отже, гарним потаємним бажанням в новорічну ніч буде участь та достойний виступ на Одеському конкурсі скрипалів, а можливо – і яскрава перемога!

Джерело:
Moderato.in.ua